نکات مهم تعمیرات مبل

نکات مهم تعمیرات مبل

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

نکات مهم تعمیرات مبلنکات مهم تعمیرات مبل

اگر شما در اینترنت به دنبال یک کارگاه معتبر برای تعمیر مبلمان خود می گردید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. خراب شده مبلمان یکی از اتفاقات عادی است که بعد از چند سال استفاده از مبل ها برای هر خانه ای رخ می دهد.

با توجه به تحقیقات انجام شده و طی مصاحبه صورت گرقته با آقای حامد باقری مدیر عامل تعمیر مبل کوثر، موثر ترین نکته برای جلوگیری از خرابی و شکستی مبلمان استفاده صحیح , جابجایی درست و نشستن صحیح است.

خرید مبل به صرفه تر است یا تعمیر مبل های قدیمی ؟

جواب این سوال به کیفیت مبلمان فعلی شما بستگی دارد. اگر مبل شما اسکلت و کلاف خوب و قوی دارد و از چوب خوبی برای ساخت آن استفاده شده شما می توانید به صورت جدی تر به تعمیر مبل فکر کنید. در حالت کلی معمولا تعمیر مبل استیل نسبت به خرید مبل جدید خیلی مقرون به صرفه تر هستند.

تعمیرات مبل

از کجا بدانیم کیفیت کلاف مبل و اسکلت آن چگونه است ؟

در مبل های استیل دیدن کلاف مبل کار سختی نیست. قسمت های چوبی که قابل مشاهده هستند همان اسکلت مبل را تشکیل میدهند. اما در مبل های راحتی دیدن کلاف مبل کار راحتی نیست چرا که معمولا اسکلت مبل در زیر پارچه , فوم و … قرار گرفته است. در صورتیکه مبل شما دچار شکستگی شده و یا در هنگام نشتن صدای چیر جیر میشنوید نشان دهنده این است که کلاف مبل شما نیاز به تعمیر دارد.

کلاف مبل چیست ؟

در اصلاحات تخصصی مبل سازی به اسکلت چوبی مبل کلاف میگویند. کلاف مبل همان اسکلت و استخوان بندی مبل است که سایر اجزا مانند اسنفج , فوم و فنر ها روی آن نصب میشوند ودر نهایت رویه کوبی مبل انجام میشود. پس مهم ترین نکته برای استحکام مبلمان استفاده از کلاف مبل با کیفیت است. همچنین طول عمر یک مبل وابستگی مستقیم به جنس کلاف آن دارد.

تعمیرات مبل شامل چه مواردی می‌شود؟

اما قبل از اینکه بخواهید برای تعمیر مبل راحتی خود اقدام کنید ابتدا باید بررسی کنید که خرابی مبل شما در چه حدی است. اگر خرابی شما یکی از این موارد است اصلا نگران نباشید چرا که مبل شما قابل تعمیر است:

• خرابی و پاره شدن پارچه مبل راحتی
• پوسیده شدن پارچه میل راحتی
• شکستگن پایه مبل راحتی
• لق شدن شکستن کلاف مبل (اسکلت مبل)
• به صدا افتادن فنر های مبل راحتی
• فرو رفتگی کفی مبل و دسته ها

در صورتیکه مبل خود را به شرکت های معتبر بسپارید کلیه موارد ذکر شده را می توانند برای شما تعمیر کنند. اما اگر برای تعمیرات مبل به افرادی که تخصص و مهارت کافی ندارند اعتماد کنید نتیجه کار مطلوب نخواهد بود .

تعمیرات مبل

مهمترین نکات برای تعمیر مبل

1. اولین نکته مهم برای تعمیر مبل راحتی اطمینان پیدا کردن از کیفیت کلاف یا همان اسکلت مبل است. به دلیل اینکه کلاف مبل راحتی دیده نمیشود تخصیص شرایط کلاف مبل کار آسانی نیست و بهتر است ابتدا با یک تعمیرکار مطمئن مبل مشورت کنید. این احتمال وجود دارد که مبل راحتی به دلیل بی کیفیت بودن کلاف آن ارزش تعمیر را نداشته باشد.
2. ابتدا نمونه کارهای تعمیر مبل تعمیرکار را بررسی کنید و بعد به او اعتماد کنید. سپس با او تماس بگیرید. بهتر است ابتدا عکس مبل راحتی خود را برای تعمیرکار مبل بفرستید و از او برای تعمیر مبل مشورت بگیرید.
3. برای خرید پارچه مبل بسیار دقت کنید . زیبایی و ظاهر مبل شما بستگی به پارچه ای که انتخاب میکنید دارد. برای انتخاب پارچه هم می توانید از کارشناسان ما مشورت بگیرید.
4. برای مبل راحنی کیفیت فوم و اسفنجی در در آن به کار می رود اهمین زیادی دارد. لازم است در مورد نوع فومی که قرار است برای شما کار شود با تعمیرکار مبل به توافق برسید.
5. حتماً راجع به همه هزینه ها از جمله : خرید پارچه , هزینه رنگ کاری مبل , هزینه تعویض پارچه مبل و هزینه حمل و نقل و ایاب ذهاب به صورت شفاف در ابتدا صحبت کنید.
6. هزینه هایی مانند رنگ کاری مبل و تعمیر کلاف بهتر است به صورت جداگانه اعلام شوند و شما برای انجام آنها تصمیم گیری کنید.

بهترین کارگاه تعمیر مبلمان در تهران

در حال حاضر سایت ها و اپلیکیشن های خدماتی زیادی هستند که در زمینه تعمیرات داخلی منزل , خودرو و حتی تعمیر مبلمان فعالیت میکنند. از جمله سایت هایی که شما در صفحه اول گوگل با آنها مواجه میشوید سایت خدمت از ما , استادکار , سرویس معرفی خدمات سنجاق و هوم سرویس هستند . یکی از معتبرترین سایت هایی که طی چند ماه گذشته راه اندازی شده و دارای جواز کسب و سایبقه بیشتر از 20 سال است که در زمینه رویه کوبی مبل و تعمیرات مبل کار میکند تعمیرات مبل کوثر است .

آدرس : تهرانپارس، قنات کوثر، خیابان بیست متری مسجد, بین هشتم و نهم مرکزی, پلاک ۹۱

https://moblekosar.com

شماره تماس : 02177055601

مدیریت : 09123507539


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای ctark.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:ctark.ir | نقشه سایت